Ceník platný od 1.9.2017

Základní Ceník

Základní jednorázové 154 Kč
Jednorázové student/mateřská 127 Kč
První návštěva ve studiu 72 Kč

Slevové a věrnostní programy

Kurz 108 Kč/lekce
Permanentka (9 vstupů)
*Platnost 2 měsíce
1053 Kč (1lekce=117 Kč)
 
Permanentka (18 vstupů)
*Platnost 4 měsíce
1944 Kč (1lekce=108 Kč)
Permanentka měsíční 990 Kč
Permanentka 6-měsíční 4440 Kč (740/měsíc)

Spolupráce s Námi

PRONÁJEM VELKÉHO SÁLU

Procentuelní pronájem  30 % z tržby

Pronájem sálu je možný v pracovních dnech do 16.00 hodin (po-čt) a o víkendech (pá-ne). Kapacita sálu 25 lidí jógamatky, 40 sedících. Po domluvě úprava sálu pro vaše potřeby dle možností. Prime časy ve všedních dnech jsou vyhrazeny pouze pro kurzy organizované našim studiem a pro naše klienty. Součástí ceny pronájmu je propagace – propagační materiál, facebook reklama, umístění události na web studia.

Soukromé Lekce

Soukromé lekce jógy s Danielou Vaškovou pro jednotlivce, max 2 osoby,  60 min 700 Kč
/60 min

Více informací o lekci zde!

Ostatní Služby

Nabízíme využití možnosti oslovení cílové skupiny a nabízíme možnost umístění vašich reklamních a propagačních materiálů za poplatek jak ve fyzických prostorách studia, tak na webových a FB stránkách včetně akcí, na kterých se naše studio nepodílí a neorganizuje je.

 

Umístění propagačních materiálů na vaši akci ve studiu 90 Kč/měsíc
Umístění propagačního banneru na hlavní straně webu
108 Kč/měsíc
 
Vyhotovení grafického podkladu (leták, banner)
245 Kč/ks
Zmínka a umístění reklamní upoutávky na soc.síti 27 Kč/ks
Umístění a administrace online přihlášky do seznamu na webu 108 Kč/měsíc

Náš dharmický ceník

Jakkoliv veselý se vám náš ceník zdá, vězte, že nic není náhoda. Devítka je v józe pokládáno za „dharmické“ číslo. Slovo dharma (to,co živí vaše já) vystihuje povahu OM, taktéž nazývaného slovem „pranavah“ či „sphotam“ či „nádam“ vlastního Já. Stále se vrací, stejně jako „Já“ je věčné, neustálé, neměnné a všudypřítomné. Je to ta část vašeho já, která se nemění, ačkoliv se mění vše kolem vás jako třeba váš věk, vaše práce, partneři, taky vaše cíle, povaha či hodnoty. Číslo 9 (v sánskrtu náva) tuto vlastnost vystihuje a proto se nám vrací, ať už je v jakékoliv podobě. Projde-li jakoukoliv změnou (dělení, sčítání), vždy se vrátí. Číslo devět je tak symbolikou pro duši a vědomí, život samotný. 

Stornovací podmínky:

Zrušit svou účast lze max. 36 hodin před začátkem kurzu/semináře/předplacené lekce a stornovací poplatek činí 30% z ceny semináře/kurzu/školení/pobytu. Pokud svou účast rušíte méně než 36 hodin před začátkem, poplatek propadá. Místa na kurzech/seminářích/lekcích nelze postupovat jiným osobám.

Taktéž nelze nijak nahrazovat chybějící lekce v kurzu/balíčku lekcíposílat náhradníky či si nechat ušlou lekci zpětně proplatit ani využít v podobě kreditu za jiným účelem.  Pokud se ruší seminář/kurz/lekce z provozních důvodů studia, poplatek je vrácen v plné výši, anebo může být převeden ve formě kreditu na další semináře/kurzy, organizované studiem. V případě storna lekce v kurzu z provozních důvodů studia bude vráceno poměrové vstupné této lekce.  Permanentky jak časové tak bodové nejsou přenosné

Permanentky se neprodlužují, mají svou časovou platnost (viz ceník), ani z pracovních ani zdravotních důvodů. Pokud Vám tyto podmínky nevyhovují, využijte prosím jednorázových vstupů. Pokud jde o chybu strany studia a studio je zavřené, permanentka se o tento počet dní prodlouží (například platnost permanentek v období Vánoc, kdy se studio uzavírá na týden, se permanentka prodlužuje o jeden týden). Všeobecné podmínky se nevztahují k adreditovanému školení instruktorů. Děkujeme za spolupráci. 

Všeobecné podmínky registrací ke všem otevřeným lekcím/kurzům/balíčkům lekcí:

Veškeré přihlášky a objednávky na lekce v rozvrhu jsou závazné, včetně přihlášek na permanentku! 

V případě neúčasti je potřeba se předem omluvit (nejméně však 36 hodiny předem), abychom neblokovali místo ostatním zájemcům a zároveň respektovali čas lektorů. 
Všeobecné podmínky se nevztahují k akreditovanému školení instruktorů

Podívejte se na náš rozvrh lekcí!