yoga fall Ostrava

Vše : Kalendář akcí, kurzů a seminářů


Satsang

Satsang (29.9.2017)

Slovo Satsang označuje pobývání ve společnosti stejně naladěných bytostí. Je to čas, kdy se ladíme sami na sebe a na sebe navzájem. Budeme si povídat o józe, jógových textech, mantrách, zpívat mantry, meditovat... Každý máme ve svém nitru svého Guru a ten je zároveň nám všem společný a toho chceme objevit. A na Satsangu si jednou za měsíc vytvoříme podmínky pro uskutečnění našeho záměru

Leták s podrobnějšími informacemi


Yoga speciál - Bojovník v pojetí jógy

Yoga speciál - Bojovník v pojetí jógy (30.9.2017)

Lekce Vinyasa jógy, zaměřená na sekvenci bojovníků - jak správně v pozicích pracovat, jejich úskalí a také tipy, jak se v nich cítit co nejlépe. Lekcí Vás provedou lektorky Pavla Boďa Vanduchová a Lucie Formanová. V sobotu 30.9.2017 v 17.00 hodin, cena 360 Kč

Leták s podrobnějšími informacemi

Závazná přihláška


Workshop: Thajské masáže

Workshop: Thajské masáže (30.9.2017)

Na 2 denním workshopu se dozvíte podstatu thajských masáží, naučíte se krátkou sestavu, tentokráte zaměřenou převážně na odblokování kyčlí, ramen, krku a hlavy, kterou můžete dělat sami doma navzájem s partnerem nebo své rodině a přátelům. Tato krátká sestava je určena zejména odblokaci, ale i prokrvení vnitřních orgánů a detox. Thajskou masáž si možná zamilujete natolik, že ji řada z vás bude chtít studovat dále, nebo na ni budete pravidelně docházet k thajským masérům. Dalším bonusem tohoto workshopu je porozumění thajské masáži natolik, že poznáte, kdy je kvalitní. Prohloubíme základ a část sestavy, kterou začínají všechny thajské masáže, proto není důležité absolvování prvního předešlého semináře, ale je to velká výhoda. Vyzkoušíme si práci nohou, jako další možnosti masáží. Součástí dvou dní bude nastartování rukou, prstů, nohou a pánve masérů tak, aby jimi proudila energie a životní síla. Naučíme se meditativní stav mysli maséra, avšak každý tak, jak je schopen.

Leták s podrobnějšími informacemi

Závazná přihláška


Ashtanga Yoga

Ashtanga Yoga (3.10.2017)

Hodiny dynamické jógy sestávající z pevně dané sestavy ásan, z níž budeme volit pozice vhodné pro začínající jogíny. Aštanga je náročnější formou jógy, je ale vhodná pro kohokoli bez vážnějších zdravotních problémů a intenzivně nabíjí energií. Tzv. „první série“, které se budeme věnovat, má v sanskrtu název „očistná“: dostává tělo do kondice, v níž by přirozeně mělo být, a pročišťuje a zklidňuje mysl. S Marianou Kunešovou od úterý 3.10.2017 v 18.00 hodin! Těšíme se na Vás!

Leták s podrobnějšími informacemi

Závazná přihláška


Chakra Yoga

Chakra Yoga (13.10.2017)

Víkendové školení pro praktikující jogíny i učitele jógy, kteří chtějí svou praxi nebo své lekce obohatit o techniky z oblasti harmonizace čaker, s Monikou Winklerovou.

Leták s podrobnějšími informacemi

Závazná přihláška


Školící program - Přípravka základu jógy nejen pro budoucí lektory - říjen 2017

Školící program - Přípravka základu jógy nejen pro budoucí lektory - říjen 2017 (20.10.2017)

Intenzivní program pro budoucí lektory jógy a pro zvědavou veřejnost bude trvat celkem 24 hodin. Účastnící obdrží certifikát o absolvování programu. Může být inspirující pro další vlastní praxi, pro její zlepšení, dále bude sloužit zájemcům o školení Hatha joga instruktor jako příprava na samotné školení. Program bude veden Danielou Rašíkovou a Irenou Homovou a Lenkou Knag . Bude jak teoretický, tak praktický a doplněn informacemi z psychosomatiky. Součástí programu je výukový manuál, který obdrží každý účastník.

Leták s podrobnějšími informacemi

Závazná přihláška


Flow Yoga

Flow Yoga (9.12.2017)

Prodloužená lekce Flow jógy se stálicí studia - Pavlou Vanduchovou. Cvičení vhodné pro všechny bez ohledu na zdatnost, s bohatým využíváním pomůcek a soustředěním se na dech. V sobotu 9.12.2017 v 17.00 hodin. Cena 300 Kč při registraci a platbě do 6.12.2017, poté a na místě 345 Kč.

Leták s podrobnějšími informacemi

Závazná přihláška