Thajská detoxikující masáž šlapek nohou (20.2.2018)

Závazná přihláška

Na šlapkách chodidel je umístěna celá naše páteř a vnitřní orgány. Zobrazuje se nám tam dobře i stav našeho těla. Málokdo ví, že díky masáži palce se dá velmi dobře uvolnit krk, snížit bolest hlavy, ale především dobře detoxikovat tělo, stimulovat samoozdravné body a masírovat naše vnitřní orgány zevnitř. Tohle a ještě mnohem více se dozvíte a naučíte na workshopu s Renatou Ptáčníkovou v úterý 20.2.2018 v 16.30 hodin, cena 390 Kč

Thajská detoxikující masáž šlapek nohou

Thajská klášterní masáž je stará 2500 let a původně byla užívána buddhistickými mnichy k uzdravení jejich krále, léčí a aktivizuje uzdravování pomocí bodů v liniích SEN a meridiánů, protahuje svaly do mezních pozic, které jsou u každého člověka jiné. Thajská masáž je stimulující pro uzdravení, a dalo by se říct, že ze všech masáží má jeden z nejvyšších léčivých účinků. Spojuje práci s energií a práci na konkrétních bodech na těle.
 
Na šlapkách chodidel je umístěna celá naše páteř a vnitřní orgány. Zobrazuje se nám tam dobře i stav našeho těla. Málokdo ví, že díky masáži palce se dá velmi dobře uvolnit krk, snížit bolest hlavy, ale především dobře detoxikovat tělo, stimulovat samoozdravné body a masírovat naše vnitřní orgány zevnitř.
 
Protože masáž chodidel je v Thajsku velmi populární, a takřka ji můžete vidět všude na ulici, není nic nového. Budu vám povídat i malé praktické zajímavosti, které můžete přenést do svého života. Například, že když se sejdou přátelé nebo rodina na oslavě, u rozhovorů si často navzájem masírují nohy jako projev lásky a péče. Nepříjde jim to "divné" a k doteku mají zároveň bližší vztah než u nás. Workshop bude krátce o botách a vlastní pětiminutové automasáži pro naše nohy.
 
Jak se starají Thajky o svá chodidly, aby měli krásnou a jemnou kůži? Tohle a mnoho jiného se dozvíte na ozdravném detoxikačním workshopu.
 
LEKTORKA: Renata Ptáčníková thajsketerapie.cz
 
Thajské masáži, především Thajské terapii se věnuji již 7. rokem. Studuji je u Mistra Borise Tichanovského (RU), a Nikolaose Christudoulou (GR), který je žákem světoznámého Mistra Thajských Terapií Pichesta (Th). Práce s energií využívám především pro svůj vlastní život, jsem nositelkou energií Džuny Davitašvili a Reiki. Další informace o thajských terapiích a školeních na www.thajsketerapie.cz

Závazná přihláška