Thajská masáž a automasáž ramena, šíje, trapézy (27.3.2018)

Závazná přihláška

Po automasáži obličeje, detoxikační masáži šlapek se Vás rozhodla Renata naučit masáž a automasáž ramen, šíje a trapézů. Úterý 27. 3. v 15:30. Cena 490 Kč.

Thajská masáž a automasáž ramena, šíje, trapézy

Thajská klášterní masáž je stará 2500 let a původně byla užívána buddhistickými mnichy k uzdravení jejich krále, léčí a aktivizuje uzdravování pomocí bodů v liniích SEN a meridiánů, protahuje svaly do mezních pozic, které jsou u každého člověka jiné. Thajská masáž je stimulující pro uzdravení, a dalo by se říct, že ze všech masáží má jeden z nejvyšších léčivých účinků. Spojuje práci s energií a práci na konkrétních bodech na těle.

V trapézách se nám ukládá stres a zátěž, kterou si na sebe nakládáme neúměrně. Říká se, že jsou tam uložené emoce, které jsme při tom nemohli vyjádřit. Trapézy a bloky mezi lopatkami mohou zablokovat krk, a to může způsobit migrény a bolesti hlavy. Minule jsme se učili, že díky masáži palce se dá velmi dobře uvolnit krk. Tentokrát si ukážeme nejen krátkou automasáž, ale také krátkou sérii na uvolnění, odblokování a masáž partnera v této oblasti. Nezabere vám déle než 20 minut. Když jsem tento kurz dělala nedávno v Čeladné, spousta klientů si tuhle masáž zamilovala, dostáváme se tímto blíže thajské terapii, při níž je už důležité vejít do její podstaty a naučit se některé hmaty, držení těla tak, abyste ji dělali správně a neubližovali sobě ani partnerovi. 

Popovídáme si o levé a pravé straně těla, naší ženské a mužské části a také o 5. čakře, která souvisí s komunikací.

LEKTORKA: Renata Ptáčníková thajsketerapie.cz 

Thajské masáži, především Thajské terapii se věnuji již 7. rokem. Studuji je u Mistra Borise Tichanovského (RU), a Nikolaose Christudoulou (GR), který je žákem světoznámého Mistra Thajských Terapií Pichesta (Th). Práce s energií využívám především pro svůj vlastní život, jsem nositelkou energií Džuny Davitašvili a Reiki. Další informace o thajských terapiích a školeních na www.thajsketerapie.cz

Závazná přihláška