Ceník platný od 13.5.2020

Soukromé Lekce

Soukromé lekce jógy s Danielou Vaškovou nebo Iris Hovorkovou pro jednotlivce, max 2 osoby,  60 min 700 Kč
/60 min

Více informací o lekci zde!

Registrační a storno podmínky

 

REZERVACE OTEVŘENÝCH LEKCÍ NA ROZVRHU

K úspěšnému dokončení rezervace lekce je potřeba uhradit příslušnou částku nahraným kreditem v rezervačním systému.

Kredit lze nahrát:
Koupí kreditových balíčků ve Vašem účtu v rezervačním systému pranavajoga.reenio.cz a následným bankovním převodem dle instrukcí rezervačního systému.
Platba kreditní kartou na recepci ve studiu
Platba v hotovosti na recepci ve studiu

Storno rezervace lze maximálně 5 hodin před začátkem lekce. Při pozdějším stornu stejně jako neúčasti poplatek za lekci propadá. Platba za stornovanou lekci Vám bude kreditově vrácena na Váš účet. Kreditový účet je určen vlastníkovi účtu, který je účastníkem lekce, nelze za sebe posílat náhradníky ani si mezi sebou kredity navzájem posílat.

Děkujeme za ohleduplnost k ostatním a respekt ke kapacitním možnostem studia.

JSOU-LI V LEKCI VOLNÁ MÍSTA, LZE LEKCI NAVŠTÍVIT TAKTÉŽ JEDNORÁZOVĚ BEZ PŘEDCHOZÍ REZERVACE A ZAPLATIT NA RECEPCI STUDIA KREDITEM, KREDITNÍ KARTOU NEBO HOTOVOSTÍ. 

REZERVACE KURZŮ

Pro platby kurzů nelze využít kreditového systému, který slouží pouze k rezervacím míst na otevřených lekcích.
Platby kurzů lze provést převodem na účet (registrace online skrze závaznou přihlášku na stránce daného semináře), nebo hotově či kartou ve studiu.
Vaše přihláška je závazná, pokud nebudete moci navštívit lekci v kurzu, ke kterému jste se přihlásili, prosíme o omluvu předem, abychom neblokovali místa ostatním uchazečům. Nenavštívená lekce z daného předplaceného kurzu propadá, nelze ji převést na kredit ani postoupit náhradníkovi.

REZERVACE SEMINÁŘŮ A WORKSHOPŮ

Pro platby seminářů (např. víkendový workshop) nelze využít kreditového systému, který slouží pouze k rezervacím míst na otevřených lekcích.
Platby seminářů lze provést převodem na účet (registrace online skrze závaznou přihlášku na stránce daného semináře), nebo hotově či kartou ve studiu.
Vaše přihláška je závazná, pokud nebudete moci navštívit daný seminář, ke kterému jste se přihlásili, prosíme o omluvu předem, abychom neblokovali místa ostatním uchazečům.
Omluvit se z přihlášené akce, a tak svou rezervaci stornovat, můžete osobně ve studiu, telefonicky, emailem nebo posláním sms zprávy, a to maximálně 3 dny před začátkem semináře / workshopu. Storno poplatek činí 20 % při zrušení max 3 dny předem. Storno poplatek 1-3 dny před začátkem činí 50 % z ceny. Neúčast či storno účasti 24 a méně hodin je 100 % z ceny, poplatek tudíž propadá.

Při zrušení semináře / kurzu / školení / workshopu ze strany studia se částka vrací v plné výši.

AKREDITOVANÉ ŠKOLENÍ INSTRUKTORŮ JÓGY

Všeobecné podmínky se nevztahují k akreditovanému školení, které má specifické podmínky uvedené přehledně v popisu školení.

Podívejte se na náš rozvrh lekcí!