Časté otázky

Jdete k nám poprvé?

Jak bude vypadat Vaše první návštěva
  • Po příchodu do studia se prosím zujte. Chodíme ve studiu na boso/v ponožkách a udržujeme tak čistotu.
  • Na recepci Vám usměvavá recepční dá k vyplnění dokument, kterým odsouhlasíte svou zodpovědnost ke cvičení a seznámíte se s podmínkami studia.
  • Zaplatíte jednorázový vstup, nebo nahlásíte své jméno, pakliže jste byl/a přihlášen/a do kurzu/semináře.
  • Milá recepční Vás odvede do šatny a ukáže celé prostory.
  • V zadní části sálu si vezmete potřebné pomůcky – podložku, deku, 2 cihličky a 1 pásek
  • Najděte si své místo.
  • Lekce může začít.

Musím si rezervovat své místo?

Lekce i kurzy jsou otevřené. Avšak je třeba předchozí rezervace na www.pranavajoga.cz/rozvrh nebo pranavajoga.reenio.cz, kde se registrujete v našem rezervačním systému a poté si nahrajete kredit – bankovním převodem nebo osobně ve studiu.

Co si vzít s sebou?

Ve studiu máme k zapůjčení veškeré pomůcky, avšak si můžete vzít své. Cvičí se na boso. Doporučujeme pohodlně oblečení ke cvičení, jako jsou legíny, kraťasy, tílko, tričko.

Mohu navštěvovat kurz, i když jsem si ho nezakoupil/a?

Ano, pokud není v rozvrhu daný kurz označen jako naplněný, tedy i uzavřený. Navštěvovat jej můžete za jednorázový vstup 160 Kč prostřednictvím rezervačního systému pranavajoga.reenio.cz nebo také na www.pranavajoga.cz/rozvrh Pokud přijdete přímo do studia bez předchozí rezervace, a bude-li ještě na lekcí místo, můžete samozřejmě zaplatit i jednorázově kartou nebo v hotovosti. Ceny kurzu jsou od 110 Kč / lekci.

Jakou lekci si pro začátek vybrat?

Vhodné jsou lekce nesoucí v názvu slovo BASICS (základy). Jsou to tedy Vinyasa Basics. Vhodné jsou taktéž lekce Hatha jógy, nebo Jógy pro zdravá záda.

Mohu se u vás občerstvit?

Ano. Recepce je vybavena útulným posezením, kde si můžete zakoupit čaj, kávu, nějakou tu zdravou sladkost, nebo i módní kousek či jógovou pomůcku.

Ceník a pravidla pro navštěvování kurzů a seminářů