734 335 216 nebo 734 504 992

Workshop – Omlazení těla a obličeje, víkend 8. – 9.12.2018

Co se naučíte?

  •  Thajská automasáž těla na odblokování toxinů a bloků v těle, starých stagnujících částí z nás, které jsou fyzické i psychické. Aktivujeme samoozdravné mechanismy těla, tělo se začne ozdravovat a omlazovat. Naučíte se základy sebemasáže, ale také masáže partnera.
  • Thajská omlazující automasáž obličeje – systém obličejové masáže, která předčí všechny krémy proti stárnutí a je mnohem účinnější. Změny na obličeji nejen v rámci vrásek se projeví po 3 měsících, ale jsou velmi výrazné. Změní se výraz, kvalita kůže, vrásky, lícní kosti, barva. Součástí bude i povídání o krémech, olejích, máslech a maskách.
  • Elixír mládí podle Normana Walkera – Vaše každodenní jednoduchá příprava nápoje, který vám dodá veškeré živiny, podpoří ledviny, doplní chybějící látky, protein i vitamíny. Tento nápoj budete popíjet celý den. Tento elixír budeme popíjet v průběhu celého kurzu.
  • Výživa. Ano, budeme se zabývat jídlem, nápoji a budeme si jej i připravovat. Dostanete pět základních receptů na přípravu omlazující kuchyně, které můžete různě kombinovat a časem si samy vytvoříte ty své.
  • Sankalpa a jóga Nidra – technika programování myšlení, která nám pomůže s omlazením a ozdravěním těla i mysli.
  • Omlazující jógové pozice – pět důležitých pozic pro každý den.
  • Tanec – v průběhu kurzu budeme často tančit se zavřenýma očima a uvolňovat bloky nádherným přirozeným způsobem. Technika, která vychází z tantry a můžete ji provozovat po každém příchodu domů z práce.
  • Tibetská sauna jako rituál – tibetská technika saunování.

 

Informace: Vstupte do nového roku se sebeláskou, naučte se omlazující techniky pro své tělo a obličej. Celý prosincový víkend budeme omlazovat tělo a učit se praktické techniky omlazení celého organizmu, těla i obličeje. Využijeme všechno, co jsem se o omlazení za 10 let studia východních technik naučila od svých učitelů a čím sama živím svůj život. Naučím vás denní každodenní praxi několika technik a metod. Každé omlazení začíná detoxem, čištěním, proto doporučuju půst v pátek do 18 h a na večeři jen něco lehkého. Součástí kurzovného je i jídlo, které si v rámci učení samy připravíme.
Lektor: Renata Ptáčníková
Termín: 8. – 9. 12. 2018
Cena: 2990 Kč

 

Workshop pro 12 lidí, tak si pospěšte prosím s rezervací. Pokud se chcete rezervovat, pošlete prosím fakturační údaje na email renata@vivaostrava.cz . Workshop bude praktický, nebudete sedět a poslouchat . Pohodlné oblečení (legíny a tričko) s sebou.