ROZVRH LEKCÍ

PLATNÝ OD 1.8.2018

  9.15 - 10.15 10:00-12:30  16.45 - 17.45 18.00 - 19.00 19.15 - 20.15
PO          
ÚT          
ST        

 

ČT          
NE        

 

 

 

 

 


 

OTEVŘENÉ LEKCE pro mírně pokročilé a pokročilé jogíny

Tyto lekce jsou vhodné spíše pro pokročilé nebo pro ty, co už cvičí delší dobu a základy cvičení jogy a většinu Asán(pozic) a pojmů již znají.

KURZY

Kurzovné se platí před začátkem kurzu, pak ztrácíte nárok na extra slevněnou cenu. Kurz můžete navštěvovat i na jednorázový vstup či permanentky.

Na začátku každé sezóny vypíšeme nové kurzy. Ty přijdou vhod zejména těm typům návštěvníků, kteří mají rádi pravidelnost lekcí a rádi svou lekci navštěvují stejný den a hodinu v týdnu. Výhodou je postupný posun v lekcích pod vedením jedné stálé lektorky/lektora, lekce na sebe víceméně navazují a obsah je zaměřen na nějakou oblast jógy. Tyto lekce jsou obvykle cenově velmi zvýhodněny a to od pouhých 108 Kč/lekci. Pokud není naplněna kapacita kurzu, zůstávají lekce otevřeny ostatním. Pokud však chcete mít jistotu svého místa, přihlaste se do nich včas. 

JEDNORÁZOVÉ AKCE, WORKSHOPY, SATSANG

Lekce přístupná pro předplatitele celého kurzu za zvýhodněnou cenu, po telefonické dohodě možná platba na místě.

 

Jednorázové vstupné činí 154 Kč, při zakoupení permanentek je cena za lekce nižší podle druhu permanentky nebo časové neomezené od 990 Kč/měsíc (ty upotřebí zejména pravidelní praktikanti). Všechny permanentky nebo vypsané kurzy jsou nepřenosné, tzn. nemůže na ni chodit více než jeden klient nebo se střídat.

Ceník a pravidla pro navštěvování kurzů a seminářů