Irena Homová

Irena Homová

Slovo Jóga mne svým způsobem provází již od dětství. V jakékoliv její podobě. Ať už skrze ásanovou praxi, skrze filozofii, vibrace manter či pranayamu. Je to způsob, kterým poznávám sebe sama. Jsem milovnicí zpěvu a manter, které nejsou nic jiného, než vibrace, které vytvářejí vše kolem nás a vlastně i nás samotné.

Na podzim 2012 mi do života vstoupila Lenka ŚivāDeví Knag a její Pranava. Své místo jsem našla na recepci, ale díky Śivā jsem dostala příležitost učit se být lektorem. Jsem Śivā jógovou studentkou a absolventkou akreditovaného školení instruktorů Hathajógy z listopadu 2013, pod jejím vedením.

Jóga je životní cesta, ze které se ohromě těším. Jak říká Sharon Gannon „Yoga is teaching us how to live harmoniously with the Earth.“ (Jóga nás učí, jak žít v harmonii se Zemí.) Jóga mě tedy naučila být laskavější, pokornější a naslouchající jak sama k sobě, tak i k ostatním bytostem.

Momentálně se věnuji rodině, tříletéleté holčičce a čerstvě narozenémů chlapečkovi, a tak mě na pravidelném rozvrhu zastihnete zřídka - a to v pondělky v 19.15 na otevřené lekci Vinyasa Flow od 3.9.2018. Budu se na Vás také těšit při občasných pátečních prodloužených lekcích Vinyasa jógy či Satsangu.

Śāntiḥ, Śāntiḥ, Śāntiḥ

Email iris@pranavajoga.cz

 

 

Seznam všech učitelů